October - 2021

SPARROW PARK

Команда abmk завершила розробку концепції Індустріального парку Sparrow Park Lviv, що буде розташований у Львові, у промзоні «Сигнівка».

Sparrow Park Lviv – це група промислових підприємств різних галузевих напрямків, для яких здійснюється інженерна підготовка території, проектування та будівництво інженерної інфраструктури. Насправді ж їхня діяльність відіграє значно вищу роль, ніж звичайне будівництво та інвестування ресурсів.

Ініціатором створення індустріального парку є компанія Sparrow Capital, що входить до групи компаній Sparrow, які працюють у девелоперських проектах, інвестуванні, управлінні майном та реалізували різноманітні проекти в галузі будівництва нерухомості загальною площею більше 240 тис. квадратних метрів. Компанія має намір реалізувати інноваційний та сучасний підхід до створення логістичного та виробничого простору в Західній Україні.

Sparrow Park Lviv – це не тільки площа більше 18 гектарів, заповнена складськими, виробничими та додатковими об’єктами обслуговування, це вклад в економіку Львова та України в цілому. Створюючи потужний економічний та інвестиційний потенціал району, ми в результаті отримаємо підвищення рівня зайнятості населення, за рахунок збільшення робочих місць, а також розвиток сучасної виробничої та логістичної інфраструктури та підвищення рівня доходів у всьому регіоні.

Основну територію займає виробничо-складський комплекс площею 11 740 м² (1 черга), 37 680 м² (2 черга) та 63 580 м² та інженерно-технічна інфраструктура (3 черга). Проєктування та будівництво кожного окремого об’єкту планується здійснювати у відповідності до вимог та специфіки учасників індустріального парку і відповідно до стандартів промислових будівель.

За функціональним призначенням будівля 1-ї черги поділена на декілька зон:

  • Адміністративно-побутовий чотирьох поверховий корпус;
  • Складські приміщення;
  • Виробнича зона, до якої входить зона на складі вільна від стелажів для перепалетування (формування мікс-палет із різних товарів), із заданого переліку продукції формуються палети, які на палетообмотувальних машинах обгортаються в стретч-плівку.

 

Каркас будівлі: колони – залізобетонні, покриття – збірні з/б двоскатні балки покриття двотаврового перерізу (виробничо-складська будівля), збірні з/б прогони з шарнірним опиранням на цегляні стіни (адміністративно-побутовий корпус).

Розвиток промислового виробництва у індустріальних парках – це поширена та успішна європейська практика, яка здатна розвивати міста і надавати робочі місця.

Більше інформації про цей проект можна переглянути за лінком.