БЛЮМ УКРАЇНА

Розташування

Львівська обл., Пасіки-Зубрицькі

Cтатус

реалізовано

Загальна площа

2 640 м2

Початок проектування

2010

Початок будівництва

2010

Завершення будівництва

2011

Сервіси:

  • концепція
  • передпроектні роботи
  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Представництво компанії Blum (Австрія) в Україні. Головний офіс із просторим та сучасним демонстраційним залом, а також складом розташований поблизу Львова в Пасіках-Зубрицьких.

Споруда двоповерхова в адміністративній частині та одноповерхова в частині складу та розвантажувальної. Висота приміщень адміністративної частини 2,7 – 3,2 м в залежності від призначення приміщень. Висота складської частини споруди, відповідно до технологічних потреб – від підлоги до низу конструкції покрівлі 8,2 м. Проектована споруда складається з трьох основних об’ємів, які зблоковані між собою відповідно до технологічних зв’язків.

blum-01
blum-02
blum-03
blum-04

Адміністративна частина двоповерховий об’єм з парадним та службовим входами та двома сходовими клітками відповідно, які одночасно слугують і евакуаційними виходами. Система планування коридорна з великим презентаційним вестибюлем на першому поверсі, який одночасно слугує і для демонстрації виробів, що реалізуються. В адмінчастині розміщені приміщення адміністрації, виставкові приміщення, кімната нарад, приміщення офісних працівників, побутові приміщення працівників, санвузли з душовими сітками.

blum-05
blum-06
blum-07
blum-08
blum-09
blum-10
blum-11
blum-12

Складська частина одноповерхова вирішена в одному об’ємі. Розвантажувальна частина вирішена в одному об’ємі прибудованому до складської та аналогічна їй по висоті та конструктивній схемі. Влаштовується двоє промислових секційних воріт з перевантажувальними платформами (доклевеллерами) для безрампового розвантаження та завантаження автотранспорту.

blum-13
blum-14
blum-15
blum-16