British American Tobacco

Розташування

Чернігівська обл., Прилуки

Cтатус

реалізовано

Загальна площа

3 951 м2

Початок проектування

-

Початок будівництва

2017

Завершення будівництва

2018

Сервіси:

  • технічний due-diligence
  • технічний нагляд

Проект реконструкції існуючого виробництва тютюнової компанія Бритіш Американ Тобакко Україна. Компанія є другим за величиною у світі виробником тютюнової продукції. Штаб-квартира корпорації орозташована у Лондоні. До портфелю компанії входять такі бренди, як KENT, Rothmans, Pall Mall, Vogue, Dunhill, Lucky Strike, Capri та інші. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Польщі, Угорщини, Румунії, Хорватії та Нідерландів (для мережі Duty Free найбільших аеропортів світу).

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Історія Прилуцької тютюнової фабрики розпочалася ще у 1889 році, тоді фабрика виробляла курильну махорку, нюхальний тютюн, а згодом — жовтий тютюн. Вироблена продукція постачалася не лише на внутрішній, але й на зовнішні ринки — до Німеччини, Румунії, Туреччини, Китаю та інших країн.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Реконструкція не передбачає збільшення потужностей виробництва і спрямоване на покращення умов праці, оптимізації виробничих та логістичних процесів та підвищення якості продукції. Нові площі оснащуються сучасним обладнанням, в тому числі іноземного виробництва.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Проектом передбачено зведення основних несучих елементів будівель та облаштування одноповерхових будівель із двоповерховою технічною вставкою, в яких розміщені виробничі приміщення, технологічні технічні приміщення, адміністративні приміщення, зони логістики та прийому сировини.

Будівництво виконується у дві черги: І черга – будівництво добудови до сигаретного цеху та ІІ черга – будівництво добудови до тютюнового цеху. Потужність виробництва – 30 млрд. шт./рік. Загальна кількість працюючих на підприємстві – 694 чоловік. Генеральний проектувальник ТОВ “Етуаль”.

перша черга
друга черга
BAT_1 stage
BAT_2 stage_