PENTA L

Розташування

Львів, вул. Хімічна, 4

Cтатус

реалізовано

Загальна площа

10 421 м2

Початок проектування

2020

Початок будівництва

2021

Завершення будівництва

2022

Сервіси:

  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Проект нового офісного центру у Львові. Перед нами стояло завдання спроектувати та реалізувати простір, з однієї сторони, який розділяється на приміщення що можна здавати в оренду та, з іншої, який буде комфортним і сучасним для кожного працівника.
Проект був розроблений в партнерстві з Vatman Studio, які розробили загальну концепцію та інтер’єри офісного центру.

 

_RM_9094_Full_crop-min
Penta-L_1-min
Penta-L_6-min

Це окремо розташована 5-поверхова будівля. Фасади виконані зі стійко-ригельної системи фасадного скління у трьох кольорах. Завдяки чистим формам та відсутності засилля декоративних елементів об’єкт гармонійно вписується в історичну забудову та поєднується із вже існуючим житловим комплексом поруч.

_RM_9155_Full-min
_RM_9352_Full-min
_RM_9285_Full

Обов’язковими пунктами у проекті було влаштування підземного паркінгу та тераси з виглядом на місто. Паркінг влаштований на 25 машиномісць, тераса ж суміщена з технічним поверхом на якому розміщені котельня та інше кліматичне обладнання, що забезпечує автономність будівлі.

imgonline-com-ua-Resize-Hvpnf2mZuvWcV-2
_RM_8961_Full-min
Penta-L_5-min
Penta-L_4-min
Penta-L_3-min

Перший поверх вітає гостей стильним вестибюлем та рецепцією, а також має комерційні приміщення для бізнесу – шоурумів, кав’ярень тощо, створюючи таким чином додаткові сервіси для міста.

Другий по п’ятий поверхи представляють собою типове планування з комерційними приміщеннями різних площ. Планувальні рішення внутрішніх приміщень прості і раціональні, які дають власнику бізнес-центру можливість конфігурувати приміщення під масштаби та потреби орендарів, що й було однією з основних задач перед архітекторами. Внутрішні оздоблення відповідають стандарту “shell&core”, що дає можливість самостійно облаштувати простір під власні ідеї та потреби.

 

penta_6
penta_5
penta_6
penta_8

Експлуатована покрівля великої площі фактично може слугувати ще одним open-space простором для працівників будівлі, де вони можуть як відпочити так і попрацювати.

_RM_9373_Full-min
-1-ий поверх
1-ий поверх
2-ий поверх
3-ій поверх
4-ий поверх
5-ий поверх
покрівля
загальна модель
інженерні системи
конструктивна модель
Binder1_Сторінка_01
Binder1_Сторінка_02
Binder1_Сторінка_03
Binder1_Сторінка_04
Binder1_Сторінка_05
Binder1_Сторінка_06
Binder1_Сторінка_07
Binder1_Сторінка_08
Binder1_Сторінка_09
Binder1_Сторінка_10