СВЯТИЙ ШАРБЕЛЬ

Розташування

Львівська обл., Моршин

Cтатус

реалізовано

Загальна площа

5 610 м2

Початок проектування

2013

Початок будівництва

2014

Завершення будівництва

2022

Сервіси:

  • концепція
  • генеральне проектування

Оздоровниця «Святий Шарбель» – це готельно-оздоровчий комплекс, розташований у місті Моршині, що славиться своєї природою та цілющою водою.

Перед командою проекту було поставлене завдання спроєктувати новий корпус поєднавши його з існуючим та забезпечити повну лікувальну базу з оздоровленням та відпочинком.

 

St-Sharbel_photo_3-min
St-Sharbel_photo_2-min
St-Sharbel_photo_1-min

Комплекс складається з двох будівель – триповерхового медичного центру та семиповерхового готелю. Готель розрахований на 79 житлових номерів -десяти типів комфортабельних номерів із сучасним дизайном. Лаконічні та прості форми гармонійно поєднуються із середовищем. Фасад нової будівлі комплексу виконаний в трьох кольорах та має балкони зі скляною огорожею, яка, по-перше, не перевантажує зовнішній вигляд та, по-друге, візуально збільшує площу балкону й дозволяє ще більше світлу потрапляти в номер.

St-Sharbel_photo_5-min
St-Sharbel_photo_6-min
_RM_5025_Full-min
_RM_4909_Full-min

Проектування лікарняного корпусу проведено з урахуванням сучасних медичних вимог, а загальна площа приміщень медичної частини лікувально-реабілітаційного курортного комплексу становить близько 2800 кв.м. Так як саме вода зробила з маленького містечка відомий бальнеологічний курорт, усі джерела можна скуштувати не виходячи з приміщення. Доставка і подача води спроектована таким чином, що зберігає її свіжість і лікувальні властивості. Сучасний бювет подає потрібну порцію і температуру води.

_RM_4787_Full-min
_RM_4769_Full-min
_RM_4775_Full-min

Окрім сучасних лікувальних кабінетів тут розміщено велике SPA з різними зонами, саунами, оздоровчими басейнами, тренажерними залами та, навіть, фітобаром.

_RM_4937_Full-min
_RM_4951_Full-min
_RM_4954_Full-min
_RM_4943_Full-min
_RM_4933_Full-min

Проект доповнюють три ресторани різних кухонь та лоббі-бар. В інтерʼєрі використані максимально природні та спокійні кольори, щоб залишити фокус на відчуттях та природі навкруги. Окремі зони оформлені вертикальним озелененням.

_RM_4728_Full-min
_RM_4739_Full-min
_RM_4747_Full-min
_RM_4734_Full-min
St-Sharbel_photo_7-min
St-Sharbel_photo_8-min

Інтер’єри наших колег з AVG Group
Фото Марина Гриниха

_RM_4718_Full-min