UMEDO GROUP

Розташування

Київська обл., Макарів

Статус

реалізовано

Загальна площа

12 675 м2

Початок проектування

2012

Початок будівництва

2014

Завершення будівництва

2019

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи
  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Umedo Group – національний виробник виробів медичного призначення із повним технологічним циклом. Це найбільше в Україні підприємство з виробництва ін’єкційних шприців потужністю понад 500 млн. шт. на рік, що дозволяє забезпечити потреби лікувальних закладів країни у шприцах та скоротити залежність від імпорту.

За словами директора компанії, Анатолія Корнієнка, будівництво сучасного заводу, що спеціалізується на виробництві виробів медичного призначення, покликане забезпечити вітчизняного споживача якісними ін’єкційними шприцами за доступною ціною, а також сприяти розвитку економіки країни та підвищення добробуту українців.

Проект повністю розробили південнокорейські спеціалісти. Спільно з українськими колегами було проведено роботи щодо його реалізації у смт. Макарів, Київської області.

Проектом розроблено підприємство з виробництва медичних виробів на вулиці Ватутіна, 62 в смт. Макарів, Київської області. Об’єктом проектування є окремостояча будівля, одноповерхова в загальному об’ємі з адміністративними приміщеннями в два поверхи з  цокольним поверхом. Запроектований об’єкт призначено для виготовлення одноразових шприців та капсул для забору крові з термопластів.

Основною будівлею підприємства є 1/2  поверхова з цокольним поверхом, будівля виробничого корпусу з розмірами в крайніх осях 159х71.5 м.

В осях 1-2 запроектований склад готової продукції. Висота складу до низу виступаючих конструкцій становить 12 м та відноситься до складів з високим складуванням.

В осях 3-9 запроектовані виробничі приміщення з вбудованими побутовими приміщеннями. Висота виробничих приміщень до низу виступаючих конструкцій становить 6 м. В осях 3-6/А-М запроектовані «чисті приміщення» (детальну межу «чистих приміщень» відображено на плануванні). Висота до низу підшивної стелі в «чистих приміщеннях» становить 3 м. В осях (7/3-9)-(А-В) передбачені побутові приміщення для працівників виробничих приміщень.

В осях (10-11)-(А-М) запроектовані адміністративно-побутові приміщення. Адміністративно-побутові приміщення запроектовані 2-во поверховими з цокольним поверхом.

3d схема будівлі
конструктивна 3d модель
320
319

Будівництво комплексу передбачено в дві черги, з виділенням пускових комплексів.

В об’ємі першого пускового комплексу передбачається будівництво всіх необхідних будівель та споруд та встановлення технологічного обладнання, що дасть змогу випускати 250 млн одноразових шприців у рік.

В об’ємі другого пускового комплексу передбачається доукомплектування технологічним обладнанням, що дасть змогу випускати 500 млн одноразових шприців та 300 тис капсул забору крові в рік.

 

BSM 3

На проектованому підприємстві відбувається повний виробничий цикл з виготовлення, маркірування, збірки, пакування і контролю шприців, стерилізація шприців; виготовлення, маркірування, збірка та пакування капсул забору крові різних розмірів і комплектації. Основні ланки технологічного процесу є автоматизованими і відбуваються за допомогою дистанційного керування та пристроїв автоматичного контролю.

Проектом передбачено два автономні технологічні процеси: виробництво шприців та виробництво капсул забору крові (вакутейнерів).

Технологічний процес виробництва розпочинається з надходження сировини автотранспортом на загальний склад. Мішки та контейнери з гранулами поліпропілену за допомогою гідравлічних візків розвантажуються й засипаються у закриті резервуари на складі сировини.  Мішки з поліетиленом для виготовлення капсул забору крові розміщуються на окремій ділянці складу сировини, поруч із лінією виготовлення капсул забору крові.

Транспортування  сировини для шприців відбувається по закритій мережі трубопроводів з допомогою автоматизованої, повністю герметичної лінії подачі, яка базується на пневматичному способі всмоктування, підготовки і транспортування сировини. Сировина витягується із резервуарів і подається в периферійне устаткування: систему сушки, систему подрібнювання, дозування і змішування, а потім на машини для лиття (термопластавтомати).

2
310
311

Лінія автоматичної подачі сировини складається з вакуумного генератора, центрального фільтру, станцій подачі для окремих машин, системи трубопроводів і центральної системи управління та контролю.

Подача сировини для капсул забору крові та її сушка – автоматична.

На підприємстві відбувається замкнутий процес вторинного використання залишків, що утворилися під час плавлення та формування виробів з поліпропілену та поліетилену.  Відходи сировини знімаються з термопластавтоматів з допомогою роботів та конвеєром подаються на герметичні дробильні агрегати, де подрібнюються й знову потрапляють до бункера-накопичувача термопластавтомату. Подрібнення відбувається у закритих герметичних подрібнювачах, що працюють на малих швидкостях.

4
10
8