UNBROKEN

Розташування

Львів, вул. Гетьмана Мазепи, 25

Cтатус

будується

Загальна площа

4 204 м2

Тип

громадський

Початок проєктування

2022

Початок будівництва

2023

Сервіси:

  • концепт
  • тендерні таблиці
  • дизайн інтер'єрів
  • збір вихідних даних
  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Проєкт сучасного корпусу реабілітації UNBROKEN.

Необхідність створення реабілітаційного центру обумовлена збільшенням кількості осіб, що потребують реабілітації внаслідок військової дій, необхідності розширення спектру напрямків реабілітаційної допомоги та реабілітаційних втручань, потребою в збільшенні площ для надання реабілітаційної допомоги, кількості ліжок реабілітаційного стаціонару для осіб що потребують реабілітаційної допомоги високого обсягу, обладнанні, кількості фахівців з реабілітації та організації їх навчання.

Unbroken 1
Unbroken 2

За кожен новий рух тих, кого покалічила війна, тут боротиметься сотня спеціалістів. Це 7 поверхів для реабілітації з моделями квартири та навіть магазину, аби пацієнт міг максимально підготуватися до нових умов життя. Щороку отримати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців.

Unbroken 3

На 1-му поверсі реабілітаційного центру передбачено просторий вхідний хол із зоною очікування, який межує з відділенням обслуговування пацієнтів (реєстратурою), неподалік гардероб для відвідувачів.

Unbroken 4
Unbroken 5
Unbroken 6

На 2-му поверсі знаходиться центр ментального здоров’я. Основні приміщення центру – консультативні кабінети. Із допоміжних приміщень, розташованих на поверсі, це рецепція, гардеробні приміщення для персоналу, їдальня, санвузли. Фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть пліч-о-пліч з психологами та психотерапевтами.

Реабілітаційний підрозділ центру розміщений на 3-му, 4-му і частково 7-му поверхах.

Unbroken 8
Unbroken 9

У новому корпусі реабілітаційного центру встановлять новітнє обладнання: роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички, які допомагають рухати рукою, тощо. Будується також бассейн, адже реабілітація у воді – невід’ємна складова відновлення. Водночас тут створюють реабілітаційні зали зі стелевими підйомниками, аби прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати.

Допомогу в Реабілітаційному корпусі отримуватимуть пацієнти стаціонару – для них передбачено 54 ліжка на двох поверхах. Також передбачений денний стаціонар та амбулаторна допомога.

Unbroken 17
Unbroken 16
Unbroken 12
Unbroken 11

У планах – обладнати ерготерапевтичну квартиру з кухнею, де пацієнтів вчитимуть знову про себе дбати. Ерготерапевти допомагатимуть знову тримати в руках зубну щітку чи олівець.

Unbroken 13
Unbroken 15
Unbroken 14

Майбутній корпус реабілітації з’єднаний із головним корпусом лікарні Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ Перше медичне об’єднання Львова. Повний цикл надання допомоги забезпечить співпраця з хірургами, травматологами та іншими фахівцями, які працюють в команді медзакладу, а також доступність до всього необхідного діагностичного обладнання.

Рятуємо, протезуємо та реабілітуємо українців в Україні!

Unbroken 20
Unbroken 19
Unbroken 18

Склад приміщень реабілітаційного центру

1 поверх
2 поверх
3 поверх
4 поверх
5 поверх
6 поверх
7 поверх
тераса
unbroken scheme 1
unbroken scheme 2
unbroken scheme 3
unbroken scheme 4
unbroken scheme 5
unbroken scheme 6
unbroken scheme 7
Дизайн без назви - 8