January - 2018

FLEX

Flex – компанія-лідер у сфері технологій та виробництва, запустила у Мукачево першу чергу нового заводу з лиття пластмаси, що була спроєктована нашою командою abmk.

Завод «Флекстронікс» – один із прикладів співпраці нашої компанії з іноземними партнерами, якою являється американська компанія «Flex Ltd.» – лідер з виробництва продуктів електроніки в Україні та світі.

Портфель клієнтів складається з багатьох лідерів галузі інформаційних технологій, для яких компанія виготовляє передові продукти та комплектуючі. Продукцію заводу замовляють всесвітньо відомі компанії Google, Nike, Teradata, Lenovo, OSRAM, XEROX, Philips, TPY, Gilat, Genexis, Seidel, Nespresso. Серед основних напрямів виробництва — виготовлення електронних вузлів, виробництво побутової техніки та телекомунікаційних товарів, а також комплектуючих для галузі охорони здоров’я та інших електронних виробів. На сьогодні персонал заводу у Мукачево налічує понад 4500 працівників.

Основною вимогою проєкту було – створити підприємство, яке буде максимально гнучким, під різні потреби бізнесу. Виробництво працює динамічно і має декілька напрямків роботи та різноманітні кількості й варіативності замовлень, тож і вимоги до простору – різняться. Тому нашим ключовим завданням було – створити можливість переобладнати будівлю максимально швидко під фактичну потребу замовлення.

Для досягнення цієї цілі, ми організовували внутрішні площі, об’єм, інженерію та конструктив в такий спосіб, щоб можна було розташовувати обладнання в найрізноманітніший спосіб. Гнучкості потребували як виробничі, так і складські приміщення, тому ми також враховували вимоги до конструкцій із різним розташуванням стелажів та навантажень на них.

У Мукачеві розташований основний корпус заводу з виробництва продукції електроніки, який успішно працює з 2012 року, а також побудований у 2018 році завод з лиття пластмаси. За останні роки інвестори реалізували чотири черги виробничо-складських потужностей загальною площею близько 30 тис. м², а також виконали реконструкцію наявного виробничого корпусу. Це дозволило розширити площу підприємства загалом до 56 тис. м².

Додатковим викликом був формат сумісного проєктування та будівництва об’єкту. Поки ми запроєктували першу чергу, її починали будувати, далі ми проєктували наступну і на основі розроблених креслень одразу було розпочато будівництво другої черги, так послідовно виконувалась реалізація.

Важливим елементом налагодженої співпраці із Замовником – є спільне бачення кінцевої цілі. Місія компанії Flex – надавати клієнтам швидший якісний сервіс, ніж вони могли б досягти поодинці. З впевненістю можемо сказати, що нам вдалося побудувати ефективну комунікацію з іноземними представниками, їхніми підрядниками і спеціалістами, оскільки усі мали єдине розуміння кінцевої мети та працювали на результат.

Це був один із наймасштабніших проєктів abmk виробничого спрямування, реалізований з іноземною компанією. Наша команда доклала багато зусиль, щоб успішно його реалізувати і тепер використовуємо здобутий досвід у нових проєктах.

Більше інформації про цей проект можна переглянути за лінком.