За час роботи на ринку ми здобули багатьох партнерів, з якими успішно працюємо пліч-о-пліч уже не над одним проєктом. Однак, ми завжди відкриті до нових викликів і прагнемо розширювати наше партнерське коло новими клієнтами.

Ми уважно ставимося до кожного проєкту і забезпечуємо високий рівень професіоналізму протягом усього робочого процесу. Наші підходи та цінності допомагають зрозуміти потреби кожного та знайти правильні рішення.

Що про нас кажуть

ТОВ Альпіне Україна являється 100% дочірним підприємством провідного австрійського будівельного концерну Альпіне Бау.
ТОВ Альпіне Україна співпрацює з компанією АБМК м.Львова в сфері проектування і проектних робіт з 2010 р.
За вказаний період компанія АБМК зарекомендувала себе своєчасним виконавцем поставлених задач і високим професіоналізмом.

Вольфганг Гесс
Генеральний директор ТОВ "Альпіне Україна"

Компанія ТОВ "Альтіс-Девелопмент" висловлює свою подяку колективу компанії "АБМК" за високий рівень професіоналізму у наданні послуг в області проектування і висловлює сподівання на продовження конструктивного та взаємовигідного співробітництва.

Ольга Пархоменко
Директор ТОВ "Альтіс Девелопмпент"

Керівництво компанії ТОВ "Метро Кеш енд Кері Україна" відзначає фахову роботу компанії "АБМК" під час співпраці у розробці проекту нового формату центру оптової торгівлі "Метро Кеш енд Кері" в Україні. Висловлюємо подяку спеціалістам проектної організації "АБМК" за партнерські і ділові стосунки та рекомендує компанію як надійного і професійного партнера в галузі проектування.

Книш О.В.
Начальник управління нерухомості та технічного забезпечення ТОВ "Метро Кеш енд Кері Україна"

Керівництво компанії ТОВ "Епіцентр К" висловлює подяку компанії ТОВ "АБМК" за фахову роботу під час співпраці у розробці проектів будівельних гіпермаркетів "Епіцентр". Відзначаємо високу організацію та професіоналізм спеціалістів компанії, що дозволяє вчасно виконувати роботи та досягати поставлених задач.
Рекомендуємо компанію ТОВ "АБМК" як надійного і професійного партнера у галузі проектування.

Наконечний В. І.
Директор з капітального будівництва ТОВ "Епіцентр К"

Адміністрація компанії "Датський текстиль" дочірнє підприємство компанії "ПВН Холдінг А/С" (Данія) висловлює свою подяку спеціалістам компанії "АБМК" за співпрацю в проектуванні та хоче відзначити організаційність, оперативність та професіоналізм в роботі.

Йорген Седерхолм
Директор ДП "Датський текстиль"

Вони вели себе на високому професійному рівні протягом усього процесу. Вони постійно спілкувались зі мною, щоб зрозуміти мої потреби і надати відповідне рішення. Дизайн був завершений в термін на найвищому рівні в галузі. Я надіюсь працювати з ними знову, і я радий рекомендувати їх для забезпечення процесу дизайну.

Фергал Варіан
Інвестиційний менеджер CRH Europe

Ми підтверджуємо, що ТзОВ "АБМК" під час виконання договору зарекомендували себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні товари/роботи/послуги та дотримуватись зазначених термінів виконання. Відмінною рисою ТзОВ "АБМК" є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та чесність.

Марина Антонова
Директор ТОВ "Вілла Магнолія"