Історія abmk

У 2006 році троє архітекторів об’єднали свої зусилля для створення та втілення у життя архітектурних проєктів. Поштовхом для розвитку компанії abmk став комплексний підхід до вирішення проєктних завдань із залученням спеціалізованих інженерів та конструкторів. Працюючи пліч-о-пліч, ми створюємо синтез різних точок зору, що породжує унікальні рішення. Жодна з наших компетенцій не є відокремленою від інших, разом вони утворюють безцінний актив команди, що забезпечує кінцевий результат.

Сьогодні наша ключова перевага – це поєднання в команді експертизи різних спеціалістів: архітекторів, конструкторів, інженерів та управлінців, що дозволяє правильно аналізувати, планувати та вирішувати проєктні завдання, чути та розуміти потреби клієнтів та гарантувати високу якість і результат. Наша команда – це спеціалісти, об’єднані спільною метою щодня ставати кращими, розвиватися та втілювати амбітні проєкти.

17+

років досвіду на ринку

2

офіси в Україні (Київ та Львів)

90+

висококласних спеціалістів

220+

реалізованих проектів

80+

задоволених клієнтів

5+

клієнтів з рейтингу Forbes

Підходи

Досвід, який ми здобули, та стала репутація на ринку дозволяють нам реалізовувати навіть найскладніші проєкти, а те, що наша команда активно залучена в реалізацію проєкту від етапу ідеї до здачі готового об’єкту, гарантує високу якість і надійні та взаємовигідні відносини з інвесторами. Усе залежить від людей — саме вони створюють справжню цінність. Рішення, які ми пропонуємо — практичні та зрозумілі інструменти для виконання поставлених завдань. Це і формує наші принципи та цінності, якими ми керуємося щодня.

Місія

Відповідально впливати на якісний розвиток середовища через створення об’єктів архітектури.

Візія

Реалізовувати об’єкти, базуючись на принципах архітектурної цілісності, інженерної раціональності та екологічності.

Цінності

Енергія

це рушійна сила для подолання будь яких викликів, яку генерує команда і кожен її учасник

Відкритість та чесність

це фундамент для довіри, міцних відносин та ефективної довготривалої взаємодії

Надійність

це запорука як нашого балансу та професійного спокою, так і впевненості наших партнерів у досягненні поставлених цілей попри все

Системність

наш відпрацьований системний підхід – гарантія налагодженого робочого процесу від початку до результату

Інноваційність

щодня ми долаємо різні виклики і знаходимо для цього нові можливості та рішення

Відданість

це наша внутрішня потреба і мотивація, віра і жага досягати найкращого у нашій роботі

abmk_team_full