ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС НА ЛЮБІНСЬКІЙ

Розташування

Львів, вул. Любінська, 93

Статус

не реалізовано

Загальна площа

34 040 м2

Тип

житловий

Етап

концепція

Рік

2021

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи

Концепція житлового мультифункційного комплексу – це поєднання якісних середовищ – загального двору та приватних квартир, що доповнені сучасним сервісом обслуговування 24/7.

1
2
27

Перевагу цьому класу житла здебільшого віддають сім’ї, що цінують затишок та комфорт, відповідно в кенпції передбачено просторий внутрішній двір з озелененням та громадською інфраструктурою.

16
22
21

У даному житловому комплексі передбачено підземний паркінг, з якого ви зможете безпосередньо потрапити до свого поверху за допомогою ліфта. Загальна кількість машиномісць – 149 авто. Загальна площа – 4 860 м2.

17
24
23

У просторому холі даного комплексу вас чи ваших гостей обов’язково зустріне хостес, а сам хол буде мати як комфортне місце очікування, так і облаштоване приміщення для зберігання велосипедів чи візочків.

18

Власна тераса – це відкритий, додатковий простір, який крім естетичного задоволення, прекрасної панорами, може стати окремою зоною зі своїм унікальним інтер’єром і функціоналом для всієї родини.

19
28
29

Житлові комплекси преміум-сегменту – це не тільки внутрішній простір, а й відповідна локація– поблизу паркової зони, зручний зв’язок з центром міста та аеропортом.

20
4
F:сергійtextures19-25_Lubinska_Житло_(26.01.pdf
9