SKODA

Розташування

Кривий Ріг, б-р Вечірній 2Ф

Статус

будується

Загальна площа

1 984 м2

Початок проектування

2019

Початок будівництва

2020

Завершення будівництва

-

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи
  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Проект будівництва дилерського центру Skoda у місті Кривий Ріг. Проект розроблено у відповідності до корпоративних стандартів концерну Skoda.

Дилерський центр двоповерховий. На першому поверсі розташований автосалон з виставковим залом на шість автомобілів та висотою від підлоги до стелі 6 метрів, клієнтська зона запису на сервіс, зона сервісного обслуговування з приміщенням інтерактивного приймання автомобілів, мийка автомобілів, приміщення видачі нового автомобіля власнику, склад запасних частин та технічні приміщення. На другому поверсі розташовані адміністративні приміщення, побутові та технічні приміщення.

Зона автосалону безпосередньо зʼєднана з зоною сервісу через світлопрозору вітрину, черек яку клієнти можуть бачити свій автомобіль під час сервісного обслуговування.

 

Skoda_View04
Skoda_View02
Skoda_View01
Skoda_View05

Об’ємно-планувальними рішеннями заезпечено ефективне використання внутрішнього простору, забезпечується зручний доступ працюючих з адміністративно-побутових приміщень на сервісні зони. При цьому дотримані протипожежні норми, санітарно-гігієнічні вимоги і заходи з безпеки праці. На станції передбачено 6 постів для технічного обслуговування (ТО) і поточного ремонту (ПР) легкових автомобілів.

Співавтор проекту – архітекторка Анастасія Тимченко.

3D план 1-го поверху
3D план 2-го поверху
3D загальний вигляд
3D схема каркасу
3D схема інженерних мереж
skoda_floor 1
skoda_floor 2
skoda_roof
skoda_structure
skoda_engeneering
Skoda_01
Skoda_12
Skoda_13
Skoda_08
Skoda_10
Skoda_16
Skoda_07
Skoda_09