ТОРГОВИЙ ЦЕНТР

Розташування

Львів, вул. Стрийська, 121а

Статус

не реалізовано

Загальна площа

7515 м2

Тип

громадський

Етап

концепт

Рік

2016

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи

Концепція будівництва торгового центру на вул. Стрийській у м.Львові.

Перед початком проектування було детально проаналізовано ділянку на предмет визначення цільового сегменту та оптимального переліку необхідних функцій:

Trade

а також транспортно-пішохідних зв’язків з проектованим торговим центром:

Location

Загальною концепцією передбачено будівництво будівлі змінної поверховості з лінійним поділом на функціональні зони. Перед будівлею передбачається влаштування відкритого паркінгу та громадського простору.

0

Для забезпечення потреб великих орендарів передбачені одноповерхові приміщення великої площі з збільшеної висотою поверху. Планування передбачає можливість влаштування незалежних входів  з основного фасаду. Задля  можливості залучення дрібніших орендарів по центру будівлі запроектовано двоповерхову споруду з поділом на дрібні орендні площі. Вертикальний зв’язок вирішується за допомогою влаштування ескалаторів та ліфту.

Розташування зони харчування було визначене з урахування перетину вул. Стрийською та вул. Карла Мікльоша та наближеності до житлових будинків. Допускається можливість як влаштування загального фудкорту, так і окремих закладів.

Усі технічні приміщення та технічні входи забезпечуються з тильної сторони будівлі.

Схема функціонального зонування

Shopping mall scheme

Планування

1 поверх
2 поверх
Shopping mall 1 floor
Shopping mall 2 floor
2
5
8
7