ГОТЕЛЬ НА ДОРОШЕНКА

Розташування

Львів, вул. Дорошенка, 2

Статус

не реалізовано

Загальна площа

4 630 м2

Тип

громадський

Етап

концепція

Рік

2020

Сервіси:

  • концепція

Основною ідеєю нашого конкурсного проекту стало поєднання громадського простору з вимогами до функціонального наповнення будівлі у найбільш гармонійний спосіб. Для досягнення цієї цілі наша команда вдалася до дещо неординарного підходу. Ми пропонуємо втопити центральну частину будівлі на 12 м, таким чином формуючи площу перед фасадом. Завдяки такому підходу ми отримуємо значно комфортніший простір перед будівлею, орієнтацію усіх номерів готелю на головну вулицю.

Завдяки влаштуванню площі з озелененням очікування на громадський транспорт, відвідування будівлі і просто прогулянки вулицею Дорошенка стануть значно приємнішими.

 

7
2

Пошук ідеї

будівельний об'єм
формоутворення
громадський простір
силует вулиці
15
16
14
13

В підвальному поверсі передбачено паркінг на 19 автомобілів з влаштуванням автомобільного ліфту для доступу. В’їзд до підземного паркінгу передбачено в правій частину головного фасаду. Крім паркінгу в підвальному поверсі передбачається розташування приміщень інженерного забезпечення будівлі.

На першому поверсі передбачено зону з фудкортом, який продожується на 2 поверсі і комерційні приміщення. На усій площі другого поверху також передбачається влаштування фудкорту з різними ресторанами, атріумом в центральній частині і відкритими сходами для доступу з першого поверху.

З 3 по 5 поверх розміщується номерний фонд готелю. На кожному поверсі передбачено 2 кімнати для покоївки і приміщення для інженерного обладнання. На 3 і 4 поверсі розташовано по 9 номерів типу standart площею 25 м. кв. і 5 номерів типу suite площею від  35 до 41 м. кв. На 5 поверсі 10 номерів standart площею 20-25 м.кв. і 4 номери типу suite. Номери п’ятого поверху мають тераси з яких панорамними виглядами на новостворений сквер і вул. Дорошенка

На 6 поверсі розташовано конференц-зал на 80 осіб площею 130 м. кв., лоббі і руфтоп-бар з панорамною терасою площею 169 м. кв. Також передбачено декілька технічних приміщень для розташування інженерних систем будівлі.

9
4
12
11
10