LPML

Розташування

Львів, вул. Караджича, 29

Статус

в процесі реалізації

Загальна площа

1674 м2

Тип

громадський

Етап

концепт

Рік

2019

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи

Ідея проекту полягає в модернізації старого навчального закладу (1960р побудови) і  створенні для нього сучасних  багатофункціональних об’ємів, призначених для творчих, неформальних форм навчання  та спілкування учнів.

Проект розрахований на поетапну реконструкцію ліцею, без припинення навчального процесу

 

1 1920х939
2 1920х939

Існуюча будівля: 3-поверхова, П-подібна в плані. Така форма основної будівлі  формує подвір’я з головним входом у ліцей. До об’єму будівлі входить гуртожиток, в якому проживає частина учнів.

У внутрішній двір ліцею виступають три одноповерхові  крила, в яких розташовані – спортзал, їдальня та навчальний корпус з фізичними класами. Ці об’єми ділять подвір’я на дві частини. Площі їдальні і спортивного залу є замалим для потреб закладу. В ліцеї немає залу для проведення лекцій, конференцій, концертів, бракує просторих рекреаційних просторів.

3d 1920х939

Загальною концепцією передбачено прибудову необхідних об’ємів у просторі внутрішнього подвір’я закладу.

Між старим спортзалом і їдальнею пропонується збудувати просторий багатофункціональний  зал з допоміжними приміщеннями, та мобільним обладнанням, пристосований для проведення як спортивних змагань, так і великих зібрань і концертів. Зал замкне простір подвір’я. Замкнений  простір пропонується перекрити світлопрозорими конструкціями і влаштувати в ньому рекреаційну зону (критий двір)  для відпочинку та спілкування учнів.

З протилежного боку їдальні пропонується добудова, що дасть можливість при потребі збільшувати її об’єм і може  використовуватись  для проведення коворкінгів, лекцій, презентацій і виставок. Створений об’єм через розсувні вітражі світлопрозорих конструкцій фасаду буде інтегрований в зовнішній простір другого подвір’я. На цьому подвір’ї , згідно загальної концепції, вже влаштовано віртуальний клас і виконується зелена рекреаційна зона.

Варіантність використання добудови

їдальня
коворкінг
виставкова зала
зал
p1
p2
p3
p4
options 1920х939
8 1920х939
9 1920х939

Віртуальний клас створений терасами та трибунами по периметру подвір’я, обладнаний стаціонарним екраном для перегляду фільмів і лекційного матеріалу. Цей відкритий майданчик є альтернативою звичайним класам у теплий період навчання.

 

7 1920х939
3 1920х939
5 1920х939

Проведена реконструкція ліцею, що дає високий рівень знань своїм учням, зробить  навчальний заклад більш зручним та сучасним, таким, що буде відповідати новим вимогам якості життя і освіти.