VIKING HILLS

Розташування

Львів, вул. Щурата

Статус

будується

Загальна площа

88 643 м2

Початок проектування

2020

Початок будівництва

2023

Замовник

Viking development

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • передпроектні роботи
  • генеральне проектування
  • авторський нагляд

Viking Hills – це сучасний житловий квартал, що височітиме на пагорбі однієї з наймальовничіших рекреаційних зон Львова.

Vikink_Hill_2

Ідея проєкту полягає в організації комфортного пішохідного середовища для мешканців і гостей комплексу і формування виразного архітектурного силуету.  Головною родзинкою проєкту є чудова панорама на місто, яка щоразу зачаровуватиме мешканців і гостей комплексу з оглядових майданчиків. Це «місто в місті» з власною унікальною екосистемою розташовано на території, де немає щільної забудови. Тут багато простору, свіжого повітря і зелених насаджень.

Vikink_Hill_3
Vikink_Hill_1

Силует комплексу сформовано за рахунок влаштування стін високих секцій житлових будівель під невеликим кутом відносно вертикалі, і чергування високих і низьких секцій. Похилі площини житлових будинків будуть виконані з навісного фасаду, аналогічного по кольору до основного фасаду, таким чином забезпечивши необхідну довговічність і зручність виконання.

Vikink_Hill_4
Vikink_Hill_5

Функціональне зонування територій передбачає розміщення житлових будівель та комерційних приміщень в окремих зонах. Так, у комплексі передбачаються окремі зони для житлових будинків, зони для комерційних об’єктів, зелені зони та розважальні зони.

Загалом можна виділити влаштування 4 окремих функціональних зон:

  • тиха зона, де передбачено сквер на пагорбі, столики для ігор;
  • парк з місцем для BBQ спортивні майданчики;
  • активна зона, де знаходяться артоб’єкти, кав’ярні, амфітеатр, сцена та ігрові майданчики;
  • приватна зона у внутрішніх двориках для відпочинку жителів мешканців будинків.

Формування території

планувальні рівні
транспортне сполучення
пішохідні зв'язки
функціональні зони
Vikink_Hill_scheme_1
Vikink_Hill_scheme_0
Vikink_Hill_scheme_2
Vikink_Hill_scheme_3

Прибудинкова територія комплексу задумана як комфортний перехід з особистого простору мешканців до гамірного міського життя і навпаки.
Генплан кварталу має великий зелений внутрішній двір, де можна відпочити та насолодитися природою. Кожен будинок кварталу має власну підземну парковку, що забезпечує можливість влаштування безавтомобільного простору та при цьому комфортний доступ до машин для мешканців. Також передбачено площі для велопарковки та електромобілів, що відповідає сучасним тенденціям екологічного руху.

Житлові двори сформовані П-подібними будинками, і розташовані по 2 сторони бульвару. Доступ до внутрішніх житлових дворів є тільки в мешканців трьох секцій, які їх формують, оскільки за рахунок рельєфу ділянки житлові двори знаходяться поверхом вище від прогулянкової алеї перед будинками.

В передній частині ділянки, з південного боку ми пропонуємо влаштування громадського простору з дитячими і спортивними майданчиками, urban garden і оглядовими панорамними терасами з виглядом на місто. Цей простір розрахований на використання усіма мешканцями району.

 

1
Vikink_Hill_6

Пішохідна алея, яка проходить через усю ділянку, є основною артерією комплексу. На ній ж облаштовано відкрите поверхневе відведення зливових потоків, що формує “міську ріку”, яка згодом завершується водоймою.
Громадські площі між будинками на пересіченні з головною пішохідною алеєю будуть використовуватись для відпочинку, занять спортом і зустрічей різних груп мешканців.

Vikink_Hill_7_1
20-28_Griminvest_viz_5
20-28_Griminvest_viz_4

Проєкт, у якому поєднано архітектурну новизну та інноваційність, при цьому збалансовано комфорт та зручність для людей. Загалом, Viking Hills був створений з метою забезпечення максимального комфорту та зручності для мешканців, з урахуванням сучасних тенденцій .

 

Vikink_Hill_9