БЦ ЖОВТЕНЬ

Розташування

Львів, вул. Любінська, 93

Статус

не реалізовано

Загальна площа

32 300 м2

Тип

громадський

Етап

стадія "Проект"

Рік

2017

Сервіси:

  • збір вихідних даних
  • концепція
  • передпроектні роботи
  • генеральне проектування

Проектована будівля бізнес-центру прилягає до східної та північної сторони ділянки , створюючи внутрішній дворик у західній частині. Головний фасад орієнтовано на вулицю Любінську.

1 – копія

Будівля складної в плані форми, з загальними розмірами в крайніх осях 53,4 х 91,3 м. У центральній частині знаходиться атріум, який функціонально розділяє офісні приміщення розташовані у північній та південній частині бізнес-центру.

Умовно будівлю можна розділити на наступні функціональні зони:

  • Зона вхідного холу та лобі барів
  • Зона ресторанів
  • Зона фітнес-центру
  • Зона комерційних приміщень
  • Зона офісних приміщень
5 – копія

Зона вхідного холу та лобі барів – головний вхід в будівлю здійснюється з існуючої площі у південно східній частини ділянки. Вхідний хол відкриває вигляд на атріум, котрий простягається до шостого поверху і передбачає зелені зони з газоном та низькорослими, декоративними рослин на різних рівнях. Вхідний хол є комунікаційним ядром будівлі з ліфтовими блоками по обох сторонах. З вхідного холу забезпечується вихід у внутрішній дворик. На третьому та четвертому поверхах знаходяться відкриті тераси.

F:О.ЗО.pdf
F:О.ЗО.pdf

Зона ресторанів – розташовується у східні частині будівлі на першому та другому поверхах. Тех.приміщення та блок кухні запроектовано у південній частині першого поверху та має під’їзд з вулиці Насінної.

Зона фітнес-центру – передбачається у південно-західній частині будівлі на першому та другому поверхах у об’ємно відокремленому блоці з виглядом на внутрішній двір та паркову зону.

Зона комерційних приміщень – розташовується у північній частині будівлі на першому та другому поверхах з виглядом і доступом з вулиці Любінської.

Зона офісних приміщень – передбачається у північній та південній частині бізнес-центру і представляє два окремих блоки з різною кількістю поверхів. Офісний блок у північній частині передбачає десять поверхів (офісні приміщення знаходяться на 3-10 поверхах). Блок у південній частині передбачає вісім поверхів (офісні приміщення знаходяться на 2-8 поверхах).

Будівля бізнес-центру передбачає підземний дворівневий паркінг і розміщує 194 автомобілі.

3 – копія 1
4 – копія 1
3d план -1 поверху
3d план 1 поверху
3d план 5 поверху
3d план 10 поверху
F:О.ЗО.pdf
F:О.ЗО.pdf
F:О.ЗО.pdf
F:О.ЗО.pdf
конструктивна 3d модель
3d модель інженерних мереж
F:О.ЗО.pdf
F:О.ЗО.pdf
2 – копія