ШКОЛА МИСТЕЦТВ

Розташування

Львів, вул. Личаківська, 105

Статус

конкурсний проект

Загальна площа

3 217 м2

Тип

громадський

Етап

концепція

Рік

2020

Сервіси:

  • концепція

Будівля розташована вздовж довгої сторони ділянки, складної в плані форми. Оскільки ділянка проектування має значний перепад по висоті (близько 10 метрів), входи в різні частини будівлі передбачено на різних рівнях. Для безбарєрного досупу до усіх частин будівлі вздовж вул. Рєпіна передбачено влаштування пандуса.

S1 1920х939

Основною ідеєю нашої пропозиції було гармонійне поєднання чотирох різних за функціональним призначенням груп приміщень в одній будівлі. При цьому кожна з цих зон може повноціонно функціонувати окермими одиницями або в залежності від потреб розширювати свої межі за рахунок суміжніх зон.

В центральній частині будівлі запроектований багатофінкційний зал, який в залежності від потреби може використовуватись як хол для коцертного залу, велика лекційна аудиторія, місце для проведення різних івентів, семінарів і виставок.

Формотворення

об'ємно планувальна схема
коригування форми будівлі з врахуванням планувальних обмежень
акцент лінії сприйняття
S2 1920х640
S3 1920х640
S4 1920х640
Main 1920х939
5 1920х939
1 1920х939

Будівля змінної поверховості 2-4 поверхи, з підземним поверхом в якому передбачається влаштування паркінгу і технічних приміщень. Вертикальний зв’язок забезпечується за допомогою ліфту і 5 сходових кліток, розташованих в різних частинах будівлі. Також передбачено окремий підйомник для обслуговування кафе.

За функціональним призначенням поділена на чотири групи: навчальний корпус музичної школи, концертний зал, група приміщень образотворчого мистецтва та мистецький дошкільний клуб.

В блоці концертного залу на першому рівні розташовані хол з трибунами, блок допоміжних приміщень (охорона, гардероб, санвузли),технічні приміщення кухонного блоку (частково у просторі під трибунами), концертний зал, гримерні та репетиційна. На другому рівні блоку концертного залу розміщено кафе яке обслуговуватиме відвідувачів концертного залу та кухня.

Планування

план першого поверху
план другого поверху
план третього поверху
план четвертого поверху
P1 1920х939
P2 1920х939
P3 1920х939
P4 1920х939

На першому поверсі навчального корпусу розташовані навчальні класи (зокрема зали хореографії та оркестрові класи) та малий зал з роздягальнею.

Другий рівень навчального корпусу містить в собі навчальні приміщення за напрямком музика (класи індивідуальних занять, класи теоретичних дисциплін, класи хорового співу) та технічна творчість (програмування).

Третій рівень навчального корпусу містить в собі навчальні приміщення за напрямком музика (класи індивідуальних занять, класи хорового співу) та технічна творчість (програмування, медіа мистецтво, технічне моделювання). Також має місце відкритий атріум, зона відпочинку та кафе (антресоль над простором холу концертного залу) з кухнею.

На четвертому рівні навчального корпусу розміщено адміністративну функцію, архів та бібліотеку. Крізь всі чотири поверхи навчального блоку проходить атріум з світловим ліхтарем на покрівлі в якому розміщені сходи та ліфт.

У блоці образотворчого мистецтва на першому рівні розміщені вхідний вестибюль, два класи ліпки та скульптури. На другому рівень блоку образотворчого мистецтва розміщено кімнати прикладного мистецтва та кімнати рисунку та живопису. Також на другому рівні розташовано приміщення мистецького дошкільного клубу з виходом у двір.

В підвальному поверсі пропонується влаштування підземного паркінгу на 108 автомобілів. Проїзд до підземного паркінгу передбачено в південно-східній частині ділянки. Також в підвалі передбачено розташування технічних приміщень для розміщення інженерних систем будівлі, та кухонного підйомника для кафе

Section 1920х640

В вирішенні фасадів ми постарались зберегти плавність і легкість форм і водночас забезпечити необхідні параметри для розташованих всередині приміщень. Основними оздоблювальними матеріалами фасадів є клінкерна цегла, фасадні скляні системи і жалюзі з анодованого алюмінію.

F1 1920х939 (cut)
F2 1920х640
3 1920х939
2 1920х939