July - 2020

KOSTAL

У Київській області завершено реалізацію ще одного іноземного інвестиційного проєкту, який розробила команда abmk – потужний німецький завод «Костал», що спеціалізується на виробництві автомобільної електроніки для відомих автомобільних компаній Ford, Audi, Volkswagen, Daimler, Renault, Porsche і BMW.

ТОВ «Костал Україна» входить до складу міжнародної виробничої компанії KOSTAL GROUP, сімейної компанії зі 100-літньою історією, яка має виробничі заводи у 21 країні світу. Їхня штаб-квартира розташована в Німеччині – тому у проєкті підприємства загальною площею понад 13 тис. м² ми поєднали німецькі традиції та наш досвід. Уже у квітні 2021 року біля Борисполя відкрито потужний промисловий завод «Костал», який вироблятиме автозапчастини та забезпечить понад 900 нових робочих місць.

«Костал Україна» – це успішна компанія, із великою історією та могутнім потенціалом, яка продовжує зростати та розширюватися, сприяючи розвитку промисловості України, і ми щасливі, що були залучені до цього процесу у ролі Генерального проєктувальника.

На земельній ділянці площею близько 5 га розташовуються двоповерховий адмінкорпус, виробничі цехи, складські приміщення та будівлі інфраструктури (трансформаторна підстанція, об’єкти протипожежного захисту тощо).

Завод Kostal є прикладом успішної реалізації іноземних інвестицій в Україні, адже у будівництво було інвестовано понад 13 млн євро та ще близько 26 млн євро вкладено в обладнання. Віримо, що згодом таких проєктів буде все більше на наших територіях, а наша команда завжди готова долучитись до реалізації та використати здобутий досвід.

Більше інформації про цей проект можна переглянути за лінком.